Ján Zhanač
člen fotoklubu - čakateľ, Trenčín

Som amatérsky fotograf, ktorý sa vydal na ťažkú, no zaujímavú cestu životom za fotoaparátom. Fotografií sa aktívne venujem od roku 2007, kedy som sa dostal k prvému digitálnemu fotoaparátu. Moje začiatky neboli dobré, no napriek tomu si ich cením, nefalšovaný entuziazmus, ktorý vo mne fotografia vtom období prebudila bol niečím, čo som dovtedy nezažil. Snaha posúvať hranice svojich schopností, zručností a teoretických vedomostí na vyššiu a vyššiu úroveň ma neopustila dodnes, práve za tento osobný progres vďačím fotografií. Do budúcna by som chcel svoju tvorbu ďalej rozvíjať, no uvedomujem si, že fotografia nie je športová disciplína s exaktnými výsledkami.

Osobný web: -
Mobil: 0944-317870
Mail: jan.zhanac(@)gmail.com

Fototechnika: CANON