Jana Pagáčová
člen fotoklubu, Pruské

Fotografovanie ma zaujímalo od detstva, ale intenzívnejšie som sa začala venovať fotografii až v r. 2012 – keď som sa stala členkou Fotoklubu POVAŽIE. Baví ma najmä fotenie prírody a reportážna fotografia. V budúcnosti by som sa chcela zdokonaliť vo fotení portrétov. Páči sa mi ako dokáže fotografia zachytiť dôležité chvíle v živote. Dajú sa prostredníctvom nej uchovať spomienky ktoré by sme inak po rokoch zabudli. Myslím že dobrá fotografia vie povedať viac ako sto slov. Dokáže zachytiť okamih ktorý sa už nikdy nezopakuje.

Mail: jana.pagacova(@)fotoklubpovazie.sk
Fototechnika: NIKON D7100, TAMRON 17-50 f2.8, SIGMA 70-200 f2.8