člen fotoklubu
Trenčín

Moje meno je Martin Mezei a pochádzam z Trenčína. Pracujem v spoločnosti Vaillant a vo svojom voľnom čase sa venujem tvorivej záľube a to fotografii. Fotografia ma nadchla už v detstve, no tejto záľube som sa začal venovať vážnejšie až v roku 2011, kedy som si kúpil moju prvú zrkadlovku Nikon D90. Odvtedy sa fotografia stala mojou veľkou záľubou a každým dňom sa snažím viac a viac zdokonaľovať. Prečo vlastne fotografujem? Jednoducho preto, pretože ma to baví. Svojimi fotografiami sa snažím zachytiť krásy prírody, neopakovateľné momenty, spomienky, emócie, obyčajné aj neobyčajné veci okolo nás, čo ma nesmierne napĺňa. Rád fotografujem taktiež portréty, skupinky ľudí a oslavy. Fotografia ma u mňa silné postavenie a neviem si predstaviť, že by som s týmto krásnym koníčkom prestal. Svoju budúcnosť vidím v pokračovaní zdokonaľovania sa vo svojich fotografických zručnostiach a hľadaní nových nápadov, pretože si myslím, že fotografia nie je len o tom vlastniť dáky fotoprístroj.  Je potrebné mať aj inšpiráciu, nápady, ovládať technickú stránku fotografie a postprocesing.  Chcel by som preto neustále napredovať učením sa a posúvať sa vpred.

Mail: martin.mezei(@)centrum.sk
WEB: www.mezeifoto.sk
Mobil: 0948-288327
Fototechnika: Canon 6D Mark II, Canon 17-40 f4 L, Canon 85 f1.4 IS L, Canon 24-70mm f2.8 II, Canon 100mm f2.8 USM, Canon 580 EX II 2x, Godox